59

Fakülte Komisyonları

İntibak Komisyonu Tanıtım Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi M. Şahin AKKAYA(Yürütücü) Doç.Dr.SenemK. BAHADIR (Yürütücü)
Doç.Dr.Canan SARIÇAM Dr. Öğr. Üyesi U. Kıvanç ŞAHİN
Dr. Öğr. Üyesi M.Ali KILIÇ Öğr.Gör.Dr.Belgin GÖRGÜN
Öğr.Gör.Şükriye YÜKSEL FİLİZ
Çift Anadal ve Yandal Programı Koordinatörlüğü Arş.Grv.Dr.Özgür ATALAY
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN(Yürütücü) Arş.Grv.F.Zehra ENGİN SAĞIRLI
Doç.Dr.Nazan ERDUMLU (Bölüm Bşk Yrd.)
Arş.Grv.Hatice AÇIKGÖZ
Dr.Öğr Üyesi Meltem YANILMAZ

Fakülte Yerleşim ve Konut Tahsis Komisyonu
Oryantasyon ve Mezuniyet Komisyonu Dr. Öğr. Üyesi M. Şahin AKKAYA (Dekan Yardımcısı)
Doç.Dr.Nazan ERDUMLU (Yürütücü)(Bölüm Bşk Yrd.) Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY (Yürütücü)
Dr.Öğr. Üyesi U. Kıvanç ŞAHİN
Dr. Öğr. Üyesi Yeşim BECEREN
Dr. Öğr. Üyesi İkilem GÖCEK Dr.Öğr. Üyesi Şule SELÇUK
Öğr.Gör.Dr.Belgin GÖRGÜN
Öğr.Gör.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK
Spor Komisyonu
Arş.Grv.Sena TERLİKSİZ Dr.Öğr. Üyesi U.Kıvanç ŞAHİN (Yürütücü)
Arş.Grv.Pelin ALTAY Dr.Öğr. Üyesi Elif Ö. YENİGÜN
Arş.Grv.Havva BAŞKAN
Arş.Grv.Dr.Özgür ATALAY

Arş.Grv.İsmail BORAZAN
SınavKomisyonu
Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS(Yürütücü)
Personel Disiplin Soruşturma Komisyonu
Dr.Öğr. Üyesi Ali KILIÇ  Dr.Öğr. Üyesi Şahin AKKAYA (Dekan Yardımcısı)
Arş.Grv.Ezgi İŞMAR
Prof.Dr.Cevza CANDAN (Yürütücü)
Hava UZUN Dr.Öğr. Üyesi Gözde GÖNCÜ BERK (Böl. Bşk. Yrd.)


Öğrenci Disiplin Soruşturma Komisyonu
İş Güvenliği ve Atık Yönetimi Komisyonu
Doç.Dr.Burçak K. KAYAOĞLU (Dekan Yardımcısı)
Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS(Yürütücü)
Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK Dr.Öğr. Üyesi İkilem GÖCEK (Yürütücü Yrd.)
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN Dr.Öğr. Üyesi Şule SELÇUK

Arş.Grv.İsmail BORAZAN
Bilgi İşlem Komisyonu
Hamdi DEMİRLER
Dr.Öğr. Üyesi Meltem YANILMAZ(Yürütücü)

Dr.Öğr. Üyesi Şule SELÇUK Kongre ve Çalıştay Düzenleme Komisyonu
Arş.Grv.F.Zehra ENGİN SAĞIRLI
Prof.Dr.Dr.Fatma KALAOĞLU (Yürütücü)
Arş.Grv.Hande SEZGİN
Prof.Dr.Nuray UÇAR

Doç.Dr.Senem K. BAHADIR
Akademik Dış İlişkiler Komisyonu
Dr.Öğr. Üyesi Elif Ö. YENİGÜN
Doç.Dr.Canan SARIÇAM (Yürütücü)
Arş.Grv.Dr.Özgür ATALAY
Dr.Öğr. Üyesi Elif Ö. YENİGÜN
Arş.Grv.Dr.Sena CİMİLLİ DURU
Dr.Öğr. Üyesi Meltem YANILMAZ
Arş.Grv.Ezgi İŞMAR
Öğr.Grv.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK (Erasmus Koordinatörü)

Arş.Grv.Sena TERLİKSİZ Ayniyat İşleri Komisyonu

Öğr.Grv.Dr.Belgin GÖRGÜN(Yürütücü)
Akademik Değerlendirme ve Yayın Komisyonu Dr.Öğr. Üyesi Yeşim BECEREN
Prof.Dr.Emel Ö. KARAOĞLU (Yürütücü)
Ali KÖLEMEN (Taşınır Kayıt ve Kontrol)
Prof.Dr.Fatma KALAOĞLU

Prof.Dr.Cevza CANDAN
Mezunlarla İlişkiler Komisyonu
  Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ(Yürütücü)
Burs Komisyonu Doç.Dr.Senem KURŞUN BAHADIR
Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ(Yürütücü)
Dr.Öğr. Üyesi Yeşim BECEREN
Prof.Dr.Fatma KALAOĞLU Öğr.Gör.Dr.Berdan KALAV
Prof.Dr.Nuray UÇAR
Öğr. Grv.Şükriye YÜKSEL FİLİZ
Dr.Öğr. Üyesi Elif Ö. YENİGÜN
Arş.Grv.Dr.Sena CİMİLLİ DURU
Öğr.Grv.Dr.Berdan KALAV
Arş.Grv.Hande SEZGİN
Öğr.Grv.Şükriye YÜKSEL FİLİZ
Arş.Grv.Sena TERLİKSİZ Ar-Ge Komisyonu
Arş.Grv.Dr.Sena C. DURU
Prof.Dr.Fatma KALAOĞLU (Yürütücü)
Ecer ERÇAĞ Prof.Dr.Ali DEMİR

Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY
Eğitim Programı Geliştirme Komisyonu
Doç.Dr.Canan SARIÇAM
Prof.Dr.Cevza CANDAN (Yürütücü)
Öğr.Grv.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK
Prof.Dr. Ali DEMİR
Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK
ABET (Kalite Kontrol ve Akreditasyon) Komisyonu
Prof.Dr.Emel Ö. KARAOĞLU Dr.Öğr. Üyesi Yeşim İRİDAĞ BECEREN(Yürütücü)
Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ
Doç.Dr.Canan SARIÇAM (Yürütücü Yrd.)
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN Doç.Dr.Nazan ERDUMLU(Bölüm Bşk Yrd.)
Doç.Dr.Nazan ERDUMLU(Bölüm Bşk Yrd.) Dr. Öğr. Üyesi Gözde G. BERK (Bölüm Bşk. Yrd.)
Arş.Grv.Nuray KIZILDAĞ Dr.Öğr. Üyesi Ali KILIÇ
Arş.Grv.Raziye ATAKAN
Arş.Grv.Dr.Özgür ATALAY
Arş.Grv.Hatice AÇIKGÖZ TUFAN
Arş.Grv.Nuray KIZILDAĞ

Arş.Grv.Hande SEZGİN
Endüstriyel İlişkiler ve Staj Komisyonu
Arş.Grv.Ezgi İŞMAR
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN (Yürütücü)
Arş.Grv.Hatice AÇIKGÖZ
Doç.Dr.Senem K. BAHADIR (Yürütücü Yrd.) - Planlama/Organizasyon
Arş.Grv.Havva BAŞKAN
Dr.Öğr. Üyesi M.Şahin AKKAYA - Dokuma
Arş.Grv.İsmail BORAZAN
Dr.Öğr. Üyesi İkilem GÖCEK - Elyaf/İplik
İç Denetimci: Prof.Dr.Cevza CANDAN
.Dr. Öğr. Üyesi Şule SELÇUK - Atölye
Dr.Öğr. Üyesi Meltem YANILMAZ - Örme
Lisans Üstü Eğitimde Sürekli Kalite İyileştirme Komisyonu(LESKİS)
Öğr.Grv.Dr.Berdan KALAV - Boya/Terbiye
Doç.Dr.Burçak KARAGÜZEL KAYAOĞLU(Yürütücü)
Öğr.Grv.Dr.Belgin GÖRGÜN - Konfeksiyon Dr.Öğr. Üyesi Gözde GÖNCÜ BERK (Bölüm Bşk. Yrd.)
Arş.Grv.Dr.Sena C. DURU
Prof.Dr.Ali DEMİR
Arş.Grv.Sena TERLİKSİZ
Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS
Arş.Grv.F.Zehra ENGİN SAĞIRLI
Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY
Arş.Grv.Raziye ATAKAN
Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ
Arş.Grv.Pelin ALTAY Dr.Öğr. Üyesi Ali KILIÇ
Ecer ERÇAĞ (Öğrenci Sigortalama)
Arş.Grv.Raziye ATAKAN

Arş.Grv.Nuray KIZILDAĞ

Arş.Grv.Havva BAŞKAN
Arş.Grv.Pelin ALTAY


Prof.Dr.Ömer Berk BERKALP 
Laboratuvar Koordinatörü 
Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS 
Kalite Yönetim Temsilcisi / TÜRKAK 
Dr.Öğr. Üyesi Umut Kıvanç ŞAHİN 
Laboratuvar Yöneticisi
Dr.Öğr. Üyesi İkilem GÖCEK
Laboratuvar Yöneticisi Yrd./ TÜRKAK Kimya Lab-1
Öğr.Gör.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK
Laboratuvar Yöneticisi Yrd./ TÜRKAK Kimya Lab-2
Öğr.Gör.Dr.Berdan KALAV 
Laboratuvar Yöneticisi Yrd./ TÜRKAK Fizik Lab


Prof.Dr.Telem GÖK SADIKOĞLU  Rektör Yardımcısı 
Prof.Dr.Emel ÖNDER KARAOĞLU 
Rektör Danışmanı
Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK
Senatör
Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK  
İTÜ/SUNY Tekstil G&P Koordinatörü
Prof.Dr.Cevza CANDAN 
İTÜ/SUNY Moda Tasarımı Koordinatörü
Prof.Dr.Emel ÖNDER KARAOĞLU 
HGP-MY Program Koordinatörü
Prof.Dr.Ali DEMİR
TEMAG Laboratuvarı Koordinatörü
Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY  
Evrensel Tekstil Merkezi Koordinatörü
Prof.Dr.Nuray UÇAR
Prof.Dr.Mustafa Köseoğlu TT Kompozit Lab. Koordinatörü 
Doç.Dr.Burçak K. KAYAOĞLU   Lisansüstü Program Koordinatörü