59

Komisyonlar


FAKÜLTE KOMİSYONLARI

İntibak Komisyonu

Yrd.Doç.Dr.M. Şahin AKKAYA (Yürütücü)
Doç.Dr.Canan SARIÇAM
Yrd.Doç.Dr.M.Ali KILIÇ

Çift Anadal ve Yandal Programı Koordinatörlüğü

Prof.Dr.Gülay ÖZCAN (Yürütücü)
Doç.Dr.Nazan ERDUMLU
Yrd.Doç.Dr.Meltem YANILMAZ

Oryantasyon ve Mezuniyet Komisyonu

Doç.Dr.Nazan ERDUMLU (Yürütücü)
Yrd.Doç.Dr.U. Kıvanç ŞAHİN
Yrd.Doç.Dr.İkilem GÖCEK
Öğr.Gör.Dr.Belgin GÖRGÜN
Öğr.Gör.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK
Arş.Grv.Sena TERLİKSİZ
Arş.Grv.Pelin ALTAY
Arş.Grv.Havva BAŞKAN

Sınav Komisyonu

Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS  (Yürütücü)
Yrd.Doç.Dr.Ali KILIÇ

Arş.Grv.Ezgi İŞMAR
Hava UZUN

Öğrenci Disiplin Soruşturma Komisyonu

Doç.Dr.Burçak K. KAYAOĞLU (Dekan Yardımcısı)
Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN

Bilgi İşlem Komisyonu

Yrd.Doç.Dr.Meltem YANILMAZ (Yürütücü)
Yrd.Doç.Dr.Şule SELÇUK
Arş.Grv.Merve KÜÇÜKALİ ÖZTÜRK  
Arş.Grv.F.Zehra ENGİN SAĞIRLI
Arş.Grv.Hande SEZGİN               

Akademik Dış İlişkiler Komisyonu

Doç.Dr.Canan SARIÇAM (Yürütücü)
Yrd.Doç.Dr.Elif Ö. YENİGÜN
Yrd.Doç.Dr.Meltem YANILMAZ
Öğr.Grv.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK (Erasmus Koordinatörü)
Arş.Grv.Sena TERLİKSİZ
            

Akademik Değerlendirme ve Yayın Komisyonu

Prof.Dr.Emel Ö. KARAOĞLU (Yürütücü)
Prof.Dr.Fatma KALAOĞLU
Prof.Dr.Cevza CANDAN

Burs Komisyonu  

Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ (Yürütücü)      
Prof.Dr.Fatma KALAOĞLU
Prof.Dr.Nuray UÇAR 
Yrd.Doç.Dr.Elif Ö. YENİGÜN
Öğr.Grv.Dr.Berdan KALAV
Öğr.Grv.Şükriye YÜKSEL FİLİZ
Arş.Grv.Sena TERLİKSİZ
Arş.Grv.Dr.Sena C. DURU
Ecer ERÇAĞ


Eğitim Programı Geliştirme Komisyonu

Prof.Dr.Cevza CANDAN (Yürütücü) 
Prof.Dr. Ali DEMİR
Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK
Prof.Dr.Emel Ö. KARAOĞLU
Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ
Prof.Dr.Gülay ÖZCAN
Doç.Dr.Nazan ERDUMLU
Arş.Grv.Nuray KIZILDAĞ           
Arş.Grv.Raziye ATAKAN
Arş.Grv.Hatice AÇIKGÖZ TUFAN

        

Endüstriyel İlişkiler ve Staj Komisyonu

Prof.Dr.Gülay ÖZCAN (Yürütücü)
Doç.Dr.Senem K. BAHADIR (Yürütücü Yrd.) - Planlama/Organizasyon 
Yrd.Doç.Dr.M.Şahin AKKAYA - Dokuma           
Yrd.Doç.Dr.İkilem GÖCEK - Elyaf/İplik
Yrd.Do.Dr.Şule SELÇUK - Atölye
Yrd.Doç.Dr.Meltem YANILMAZ - Örme
Öğr.Grv.Dr.Berdan KALAV - Boya/Terbiye
Öğr.Grv.Dr.Belgin GÖRGÜN - Konfeksiyon
Arş.Grv.Dr.Sena C. DURU
Arş.Grv.Sena TERLİKSİZ
Arş.Grv.F.Zehra ENGİN SAĞIRLI
Arş.Grv.Raziye ATAKAN
Arş.Grv.Pelin ALTAY
Ecer ERÇAĞ (Öğrenci Sigortalama)        

Tanıtım Komisyonu

Doç.Dr.Senem K. BAHADIR (Yürütücü) 
Yrd.Doç.Dr.U. Kıvanç ŞAHİN
Öğr.Gör.Dr.Belgin GÖRGÜN
Öğr.Gör.Şükriye YÜKSEL FİLİZ
Arş.Grv.Dr.Özgür ATALAY
Arş.Grv.F.Zehra ENGİN SAĞIRLI
Arş.Grv.Hatice AÇIKGÖZ

Fakülte Yerleşim ve Konut Tahsis Komisyonu

Yrd. Doç.Dr.M. Şahin AKKAYA (Dekan Yardımcısı) 
Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY (Yürütücü)
Yrd.Doç.Dr.Yeşim BECEREN
Yrd.Doç.Dr.Şule SELÇUK

Spor Komisyonu

Yrd.Doç.Dr.U.Kıvanç ŞAHİN (Yürütücü)                    
Yrd.Doç.Dr.Elif Ö. YENİGÜN

Arş.Grv.Dr.Özgür ATALAY
Arş.Grv.İsmail BORAZAN

Personel Disiplin Soruşturma Komisyonu

Yrd. Doç. Dr.Şahin AKKAYA (Dekan Yardımcısı)
Prof.Dr.Cevza CANDAN (Yürütücü)
Yrd. Doç.Dr.Gözde GÖNCÜ BERK (Böl. Bşk. Yrd.)

İş Güvenliği ve Atık Yönetimi Komisyonu

Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS (Yürütücü)                  
Yrd.Doç.Dr.İkilem GÖCEK (Yürütücü Yrd.)                         
Yrd.Doç.Dr.Şule SELÇUK
Arş.Grv.İsmail BORAZAN
Hamdi DEMİRLER

Kongre ve Çalıştay Düzenleme Komisyonu

Prof.Dr.Dr.Fatma KALAOĞLU (Yürütücü)
Prof.Dr.Nuray UÇAR
Doç.Dr.Senem K. BAHADIR
Yrd.Doç.Dr.Elif Ö. YENİGÜN                         
Arş.Grv.Dr.Özgür ATALAY
Arş.Grv.Dr.Sena CİMİLLİ DURU
Arş.Grv.Ezgi İŞMAR


Ayniyat İşleri Komisyonu

Öğr.Grv.Dr.Belgin GÖRGÜN (Yürütücü)                    
Yrd.Doç.Dr.Yeşim BECEREN
Ali KÖLEMEN (Taşınır Kayıt ve Kontrol)


Mezunlarla İlişkiler Komisyonu

Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ(Yürütücü)
Doç.Dr.Senem KURŞUN BAHADIR
Yrd.Doç.Dr.Yeşim BECEREN
Öğr.Gör.Dr.Berdan KALAV
Öğr. Grv.Şükriye YÜKSEL FİLİZ
Arş.Grv.Dr.Sena CİMİLLİ DURU                                             
Arş.Grv.Hande SEZGİN

Ar-Ge Komisyonu

Prof.Dr.Fatma KALAOĞLU (Yürütücü)
Prof.Dr.Ali DEMİR
Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY
Prof.Dr.Nuray UÇAR
Doç.Dr.Canan SARIÇAM
Öğr.Grv.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK 
Arş.Grv.Merve K. ÖZTÜRK                                              
           
           

ABET (Kalite Kontrol ve Akreditasyon) Komisyonu 

Yrd.Doç.Dr.Yeşim İRİDAĞ BECEREN (Yürütücü) 
Doç.Dr.Canan SARIÇAM (Yürütücü Yrd.)
Doç.Dr.Nazan ERDUMLU
Yrd.Doç.Dr.Gözde G. BERK (Bölüm Bşk. Yrd.)
Yrd.Doç.Dr.Ali KILIÇ
Arş.Grv.Dr.Özgür ATALAY
Arş.Grv.Merve KÜÇÜKALİ ÖZTÜRK  
Arş.Grv.Nuray KIZILDAĞ
Arş.Grv.Hande SEZGİN
Arş.Grv.Ezgi İŞMAR
Arş.Grv.Hatice AÇIKGÖZ
Arş.Grv.Havva BAŞKAN
Arş.Grv.İsmail BORAZAN

İç Denetimci: Prof.Dr.Cevza CANDAN


Lisans Üstü Eğitimde Sürekli Kalite İyileştirme 

Komisyonu (LESKİS)

    
Doç.Dr.Burçak KARAGÜZEL KAYAOĞLU (Yürütücü)
Yrd.Doç.Dr.Gözde GÖNCÜ BERK (Bölüm Bşk. Yrd.)
Prof.Dr.Ali DEMİR
Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS
Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY
Prof.Dr.Hale CANBAZ KARAKAŞ
Yrd.Doç.Dr.Ali KILIÇ
Arş.Grv.Raziye ATAKAN
Arş.Grv.Nuray KIZILDAĞ
Arş.Grv.Havva BAŞKAN
Arş.Grv.Pelin ALTAY
       

     

 

  • Prof.Dr.Ömer Berk BERKALP                                 Laboratuvar Koordinatörü
  • Prof.Dr.Banu UYGUN NERGİS                                Kalite Yönetim Temsilcisi / TÜRKAK
  • Yrd.Doç.Dr.Umut Kıvanç ŞAHİN                             Laboratuvar Yöneticisi
  • Yrd.Doç.Dr.İkilem GÖCEK                                         Laboratuvar Yöneticisi Yrd./ TÜRKAK Kimya Lab-1
  • Öğr.Gör.Dr.İlkay Özsev YÜKSEK                             Laboratuvar Yöneticisi Yrd./ TÜRKAK Kimya Lab-2
  • Öğr.Gör.Dr.Berdan KALAV                                       Laboratuvar Yöneticisi Yrd./ TÜRKAK Fizik Lab

  ​

  • Prof.Dr.Telem GÖK SADIKOĞLU                            Rektör Yardımcısı
  • Prof.Dr.Emel ÖNDER KARAOĞLU                         Rektör Danışmanı
  • Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK                                             Senatör
  • Prof.Dr.Bülent ÖZİPEK                                             İTÜ/SUNY Tekstil G&P Koordinatörü
  • Prof.Dr.Cevza CANDAN                                           İTÜ/SUNY Moda Tasarımı Koordinatörü
  • Prof.Dr.Emel ÖNDER KARAOĞLU                         HGP-MY Program Koordinatörü
  • Prof.Dr.Ali DEMİR                                                     TEMAG Laboratuvarı Koordinatörü
  • Prof.Dr.Nevin Çiğdem GÜRSOY                             Evrensel Tekstil Merkezi Koordinatörü
  • Prof.Dr.Nuray UÇAR                                                 Prof.Dr.Mustafa Köseoğlu TT Kompozit Lab. Koordinatörü
  • Doç.Dr.Burçak K. KAYAOĞLU                                 Lisansüstü Program Koordinatörü

    ​​