Moda tasarımı öğrencimiz Nazlı Akan’ın hazırlamış olduğu koleksiyon, İpekyol’da satışa sunuldu.
Öğrencimiz Nazlı Akan’ın ITU x IPEKYOL projesi kapsamında tasarladığı 8 parçalık “Motivational Fun” isimli koleksiyon, sanal dünyanın eğlenceli görünümünü kumaş yüzeylerinde, renk bloklarında ve asimetrik detaylarla destekleyen bir ilkbahar koleksiyonu olma özelliğini taşıyor.
Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Koleksiyon: https://www.ipekyol.com.tr/itu-koleksiyon
![ituxipekyol ituxipekyol](/images/librariesprovider61/default-album/image006.jpg?sfvrsn=6bec2fb9_0&MaxWidth=800&MaxHeight=600&ScaleUp=false&Quality=High&Method=ResizeFitToAreaArguments&Signature=52D28E4D573C3158AA11FABE83C01F50EBE6A579)