1. dönemin sonunda SDP_thesistemplate FALL dokümanının öğrenciler tarafından hazırlanıp elektronik kopyasının danışman öğretim uyelerine ve 1 adet CD'ye yazdırılmış kopyasının ve 1 adet çıktısının (yüz yüze eğitim halinde) Fakültemiz Öğrenci İşleri'ne iletilmesi gerekmektedir. Uzaktan eğitim surecinde ise Ninova'da açılacak TEK 4901E dersi için oluşturulacak olan ders kapsamında ödev olarak yüklenmesi gerekmektedir. 

2. dönemin 7. haftasında projenin ilerlemesine yönelik raporun hazırlanıp elektronik kopyasının danışman öğretim üyelerine, 1 adet çıktısının (yüz yüze eğitim halinde) Fakültemiz Öğrenci İşleri'ne iletilmesi gerekmektedir. Ninova'da açılacak TEK 4902E dersi için oluşturulacak olan ders kapsamında ödev olarak yüklenmesi gerekmektedir. 

2. dönemin sonunda SDP_thesistemplate SPRING dokümanının öğrenciler tarafından hazırlanıp elektronik kopyasının danışman öğretim üyelerine ve 1 adet CD'ye yazdırılmış kopyasının ve 1 adet çıktısının (yüz yüze eğitim halinde) Fakültemiz Öğrenci İşleri'ne iletilmesi gerekmektedir. Uzaktan eğitim surecinde ise Ninova'da açılacak TEK 4902E dersi için oluşturulacak olan ders kapsamında ödev olarak yüklenmesi gerekmektedir. 

2. dönemin sonunda Jüri değerlendirmesi uygulanacaktır.

İki donem halinde tamamlanacak bitirme tasarım projeleri için kullanılacak dokümanların tamamı ekte dikkatinize sunulmuştur. 

SDP_thesistemplate FALL

SDP_thesistemplate SPRING

SDP_ Proposal

SDP_Interim Report